ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO TELEMARKETER/KA

KONTAKT

Kielce - Dodane przez praca8 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO TELEMARKETER/KA

EFFECT CONSULTING jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w
profesjonalnym doradztwie. Dbając o rozwój Firmy stale poszukujemy najlepszych
pracowników. Stwarzamy im możliwości rozwoju zawodowego, dbamy o zapewnienie
optymalnych warunków pracy. Zapewniamy szkolenia, materiały marketingowe oraz
atrakcyjny system wynagrodzeń.

W związku otwarciem nowego działu handlowego przy współpracy z Orange i TP
poszukujemy osób z inicjatywą, kreatywnością, dużą energią w działaniu oraz potrzebą
ciągłego rozwoju na stanowisko:

TELEMARKETER

Opis stanowiska:

- sprzedaż usług TP, przyjmowanie zamówień przez telefon od klientów indywidualnych
- opieka nad powierzoną bazą klientów
- realizacja założonych planów sprzedaży,
- przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności
- nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu

Oferujemy:

- ciekawą pracę pełną wyzwań, oraz możliwość rozwoju zawodowego
- ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
- pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- handlowych oraz aktywny coaching,

Wymagania
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
- samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
- znajomość usług telekomunikacyjnych oraz doświadczenie w sprzedaży usług
telekomunikacyjnych będzie Twoim atutem cho nie jest wymogiem
- zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
- wysoka kultura osobista.

Mapa KielceProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO TELEMARKETER/KA

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję