Wielka Brytania - Programista, operator, ustawiacz i mechanik CNC

KONTAKT

Kielce - Dodane przez Euronauka (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Wielka Brytania - Programista, operator, ustawiacz i mechanik CNC

Agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 7947) dla swojego klienta z Wielkiej Brytanii poszukuje operatorów, programistów, ustawiaczy oraz mechaników maszyn CNC, ze znajomością j. angielskiego (pozwalający na komunikację, poziom B1 i wyżej).
Praca na czas określony oraz na stałe.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę.

Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat. Możliwe nadgodziny.

Opis
1. Poszukiwane osoby z doświadczeniem na maszynach i centrach CNC
2. Poszukiwane osoby z doświadczeniem na sterowanikach:
- Mazatrol
- Fanuc
- Fagor
- Siemens
- Heidenhain
3. Poszukiwane osoby z doświadczeniem na obrabiarkach, m.in.
- Mazak,
- Doosan
- Hitachi Seiki
- Gildemeister
- Giddings & Lewis horizontal borers
- Haas

Wymagania i obowiązki:
Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy - przede wszystkim ważne jest doświadczenie w programowaniu.
Zgodne z wykonywaną pracą.
Praca w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje:
wynagrodzenie do negocjacji - zależne od doświadczenia
zatrudnienie w oparciu o brytyjskie przepisy prawa pracy.
Dostępne stanowiska, zmiany i wynagrodzenie
CNC Turner - Leeds - Early & Lates - 27959/annum
CNC Turner - Chesterfield - Nights - 13/hr
CNC Turner - Newton Aycliffe - Days - neg
CNC Turner - Ashington - Early and Lates - up to 26k basic + approx 2700 shift/annum
CNC Turner - Washington - Days - 11.36/hr
CNC Turner - Aberdeen - Days & Nights - 17.11/hr basic + 33% shift
CNC Turner - Aberdeen - Days & Nights - up to 17.95/hr basic, up to 24.56/hr for nights
CNC Miller - Aberdeen - Days & Nights - up to 17.95/hr basic, up to 24.56/hr for nights
CNC Miller - Aberdeen - Days - 20/hr on 6-8 week temp contract
CNC Horizontal Borer - Aberdeen - Various Shifts - neg but very competitive

Pozostałe informacje:
Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Mile widziane referencje.

Rekrutacja:
CV w j. angielskim należy przesłać na adres agencji
Informacja telefoniczna 506380854

Mapa KielceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Wielka Brytania - Programista, operator, ustawiacz i mechanik CNC

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę AGD Kielce !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję