Technik eksploatacji portów i terminali - Szkoła Policealna - Nauka za darmo

KONTAKT

Kielce - Dodane przez szkolaprocivitas (osoba prywatna) -

Technik eksploatacji portów i terminali - Szkoła Policealna - Nauka za darmo

Pełna treść ogłoszenia Technik eksploatacji portów i terminali - Szkoła Policealna - Nauka za darmo

Myślicie o swojej przyszłości? Jeśli tak, to bardzo dobrze. To pierwszy krok, aby zapewnić sobie lepsze wykształcenie, a w konsekwencji znaleźć satysfakcjonującą, dobrze płatną pracę.

Profesjonalne Centrum Edukacji Pro Civitas w Kielcach przedkłada Wam bogatą i atrakcyjną ofertę szkół policealnych i kursów, które jednocześnie przerywają monotonię, jaką oferuje konkurencja i kształcą na najwyższym poziomie na kierunkach dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy.

Nasza bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie specjalizację, która mu odpowiada i z którą wiąże swoją przyszłość.

Dzięki kierunkom z uprawnieniami szkół publicznych, możesz zdobyć państwowy dyplom technika. Wszystkie zajęcia w naszym Centrum odbywają się w systemie zaocznym.

Jako jedyni w mieście oferujemy bezpłatny kierunek: Technik eksploatacji portów i terminali. Przedstawiciel tego zawodu potrafi organizować prace w terminalach przeładunkowych, tj. prace związane z przeładunkiem ze środków transportu. Po ukończeniu kierunku osoba odpowiedziana będzie za obsługę środków transportu w portach i terminalach oraz nadzorowanie urządzeń przeładunkowych, organizację prac związanych z przeładunkiem i składowaniem, a także prac pomocniczych na rzecz jednostek transportu dalekiego oraz organizację przewozów wewnątrz portów i terminali. Ukończenie tego kierunku pozwoli Ci pracować w przedsiębiorstwach spedycyjnych, transportowych, a także agencjach obsługi portów i terminali.

Centrum Edukacji Pro Civitas w Kielcach jest szkołą z uprawnieniami publicznymi. U nas otrzymasz zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. oraz dostaniesz legitymację, która uprawnia Cię do zniżek przysługujących wszystkim osobą uczącym się.

Szkoła całkowicie bezpłatna:
0 zł - wpisowe
0 zł - czesne
0 zł - legitymacja i indeks
0 zł - zaświadczenia
0 zł - egzaminy i poprawki

Żadnych kar za zerwanie umowy, czy niską frekwencję!

Zapisz się już dziś na naszej stronie
lub odwiedź nas:
Centrum Edukacji "Pro Civitas Szkoły Policealne w Kielcach
ul. Paderewskiego 9/4 w Kielcach, naprzeciwko CitiPark

Mapa KielceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Technik eksploatacji portów i terminali - Szkoła Policealna - Nauka za darmo ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Enigma !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kielce City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj