SZUKAM: Specjalista ds. e-komunikacji

KONTAKT

Kielce - Dodane przez ebryndza1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SZUKAM: Specjalista ds. e-komunikacji

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się platformy internetowej z mocnym zapleczem kapitałowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. e - komunikacji
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Nr. Ref. SDK/09/13

Zakres obowiązków:
Prowadzenie komunikacji reklamowej w kanałach internetowych,
Realizacja projektów optymalizacyjnych w obszarze serwisu, oraz obszarach komunikacji internetowej,
Implementacja nowych rozwiązań do serwisu w oparciu o monitoring i analizę trendów rynkowych,
Wdrażanie nowych kanałów komunikacji on-line w oparciu o monitoring i analizę trendów rynkowych,
Bieżąca analiza zmian stawek cenowych,
Budowanie pozycji serwisu w Internecie,
Ścisła współpraca z działem graficznym.

Wymagania:
Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość trendów na rynku e-commerce,
Bardzo dobra znajomość Google Analytics (warunek konieczny),
Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu SEM oraz SEO,
Znajomość zasad współpracy z porównywarkami cenowymi,
Znajomość zasad działania programów afiliacyjnych,
Doświadczenie w prowadzeniu masowych akcji mailingowych
Znajomość HTML będzie dodatkowym atutem,
Pro-aktywność, samodzielność w działaniu,
Umiejętność efektywnej realizacji projektu pod presją czasu.

Oferujemy:
Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
Możliwość pracy na wysokich budżetach,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Istotny wpływ na funkcjonowanie organizacji na rynku.

Mapa KielceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - SZUKAM: Specjalista ds. e-komunikacji

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę IN7 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję