Speacjalista ds. umawiania spotkań

KONTAKT

Kielce - Dodane przez rekrutacja72 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Speacjalista ds. umawiania spotkań

W związku z rozbudową działu, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Kielce
Zadania:
Umawianie spotkań
Udzielanie informacji Klientom
Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy
Oczekiwania:
Podstawowa umiejętność obsługi komputera
Wysoka motywacja, orientacja na klienta i osiągnięcia
Dobra dykcja, komunikatywność
Doświadczenie w sektorze telemarketingu będą dodatkowymi atutami
Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej (6-h/dziennie; 8.30 - 14.30 oraz 14.00 -20.00) Możliwość pracy po 7 8 h.
Oferujemy:
Pracę w pełnym wymiarze godzin, w tym 30 - 40 min przerwy dziennie
Atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systemem motywacyjnym i nagrodami
Przyjazne środowisko pracy oraz miłą atmosferę
Możliwość awansu, rozwoju i zdobycia doświadczenia
Udział w realizacji ciekawych projektów, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Elastyczny czas pracy w oparciu o złożone dyspozycje
Profesjonalne szkolenie produktowe
Stałą stawkę godzinową + prowizję
Pracę w centrum Kielc

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy, bądź kontakt telefoniczny

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Mapa KielceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Speacjalista ds. umawiania spotkań

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę IN7 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję