Spawacz tig/mig/mag/elektroda 135/136/111/141

KONTAKT

Kielce - Dodane przez reklama9 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz tig/mig/mag/elektroda 135/136/111/141

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
SPAWACZ
TIG/MIG/MAG/ELEKTRODA
135/136/111/141

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Nadgodziny płatne dodatkowo
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją
Wymagania:
Aktualne certyfikaty
Doświadczenie w spawaniu min. 2 lata
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim,, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073,
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:

Mapa KielceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz tig/mig/mag/elektroda 135/136/111/141

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Biurex Kielce !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję