Spawacz 141/111 P91

KONTAKT

Kielce - Dodane przez Semi Serwis S.A. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz 141/111 P91

W związku z realizacja bierzących projektów SEMI SERWIS S.A poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. świetokrzyskie

Zakres obowiązków:

- Praca na stanowisku spawacza w brygadach montersko-spawalniczych,
- Praca na hali przy prefabrykacji rur.

Wymagania:

- Doświadczenie przy prefabrykacji rur,
- Aktualne uprawnienia 141/111 P91 TUV lub UDT warunek konieczny,
- Samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

- Zapewniamy zakwaterowanie,
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie spawacz 141/111 P91

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mapa KielceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz 141/111 P91

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Biurex Kielce !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję