Praca dla Ambitnych i Pozytywnych w Aegon

KONTAKT

Kielce - Dodane przez kariera.kielce (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla Ambitnych i Pozytywnych w Aegon

Szukasz ambitnej pracy, chcesz mieć wpływ na swoje zarobki, dość masz ofert, w których proponuję się najniższą krajową, która miałaby być wyznacznikiem Twojego wkładu pracy. Chcesz zarabiać tyle, na ile Twoje możliwości Ci pozwolą. Chcesz awansować na drodze sukcesów, a nie przez "znajomości". Chcesz odmienić swoje życie i w końcu poczuć się docenionym? Jeśli tak to ta praca jest właśnie dla Ciebie.
Wymagania

Wykształcenie średnie,
Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,
Przedsiębiorczość i umiejętności planowania własnego czasu pracy,
Umiejętność budowania i utrzymania relacji z Klientem,
Zaangażowanie i motywacja do pracy.
Obowiązki

Główne zadania Przedstawiciela Handlowego:
Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług finansowych oraz zabezpieczeń majątków, ubezpieczeń na życie.
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących.
Organizacja spotkań, przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych.
Sprzedaż produktów firmy.
Budowanie pozytywnej opinii o firmie.
Oferujemy

Atrakcyjną formę wynagrodzenia uzależnioną od wyników sprzedaży w tym część stała,
Profesjonalny pakiet szkoleń,
Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
Systematyczne wsparcie merytoryczne,
Stałą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w młodym zespole oraz możliwość awansu.

Mapa KielceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla Ambitnych i Pozytywnych w Aegon

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę IN7 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję