OPIEKUN/KA TYLKO DO OPIEKI NOCNE - WOLNE W DZIEŃ - REJON HANNOVERU

KONTAKT

Kielce - Dodane przez kinga.iwanska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OPIEKUN/KA TYLKO DO OPIEKI NOCNE - WOLNE W DZIEŃ - REJON HANNOVERU

Aktualnie poszukujemy opiekuna/nki dla podopiecznej, mieszkającej w DOLNEJ SAKSONII REJONIE HANNOVERU.
Termin rozpoczęcia pracy: 19.10 LUB SZYBCIEJ.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Pani Ingeborg ma 80 lat. Choruje na narolepsję z tendencją do częstych upadków, nadciśnienie, niewydolność serca, alergię oraz pogorszenie słuchu (nosi aparat słuchowy). Poza tym, cechuje się odwróconym rytmem dobowym dużo śpi w dzień, a w nocy jest aktywna. Porusza się przy pomocy Rollatora. Posiada Pflegestufe 2.
Kobieta mieszka w kompleksie mieszkań chronionych, gdzie ma zapewnioną całodzienną opiekę. Potrzebuje jednak pomocy także w nocy, stąd opiekun/ka pracowałby/ałaby TYLKO W GODZINACH NOCNYCH. Ze względu na stan zdrowia kobiety w jej mieszkaniu znajduje się Pflegebett oraz specjalne krzesło pod prysznicem.
Podopieczna jest otwarta i komunikatywna, ale bardzo boi się śmierci oraz tego, że umrze samotnie.
Do dyspozycji opiekuna/ki jest własne mieszkanie oraz czas wolny w ciągu dnia. Wolne weekendy do uzgodnienia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
asekuracja podczas chodzenia i dbanie o to, by podopieczna się nie przewróciła;
w razie potrzeby - pomoc w roz- i ubieraniu oraz w higienie;
utrzymanie mieszkania kobiety w czystości;
wsparcie psychiczne oraz dotrzymywanie towarzystwa (m.in. rozmowy, gry planszowe).

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym;
ukończony 25. r.ż.;
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
gotowość do wyjazdu na co najmniej 2 m-ce.

OFERUJEMY:
legalną i pewną pracę w Niemczech;
ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży;
opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na podany adres;
- zadzwoń na nr +48 739 205 501 lub +48 52 370 53 49;
- wyślij SMS o treści OPIEKA na nr 739 205 501 - ODDZWONIMY!

Mapa KielceProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - OPIEKUN/KA TYLKO DO OPIEKI NOCNE - WOLNE W DZIEŃ - REJON HANNOVERU

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Biurex Kielce !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję