Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Seevetal (pod Hamburgiem) nr ref: P.Hil.

KONTAKT

Jaworze - Dodane przez kontakt86 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Seevetal (pod Hamburgiem) nr ref: P.Hil.

Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Seevetal (pod Hamburgiem)
nr ref: P.Hil.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1050 euro
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczna ma 82 lat, waży 50 kg, mierzy 155cm. Mieszka samotnie w mieście Seevetal (pod Hamburgiem) na wsi w domu jednorodzinnym. Pani cierpi na słabość starczą, osteoporozę, początkową demencję,ma duże problemy ze słuchem i czasami zaburzoną orientacje czasową. Porusza się z balkonikiem, ale wszystkie czynności takie, jak ubieranie , mycie , jedzenie, wykonuje samodzielnie. Kontroluje potrzeby fizjologiczne. Czasami się wybudza w nocy.

Poszukiwana jest opiekunka od ok 8.04 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, z czynnym prawem jazdy.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- czynne prawo jazdy
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie

Mapa JaworzeProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Seevetal (pod Hamburgiem) nr ref: P.Hil.

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę IN7 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję