opieka w Niemczech

KONTAKT

Kielce - Dodane przez edyta.petryk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia opieka w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2 miesięcy dla małżeństwa.

Podopieczna ma 86lat, 180 cm wzrostu i 65 kg wagi.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie,początkową demencję, oraz depresję. Ma problemy z krążeniem oraz mięśniakami. Noce przesypia spokojnie. Porusza się samodzielnie ale w razie potrzeby trzeba jej podać rękę i pomóc. Samodzielnie korzysta z toalety, jednakże ma już problem z trzymaniem moczu , na noc może mieć zakładanego pampersa. Niedawno była w szpitalu w celu ustawienia leków.

Podopieczny ma 89 lat ,wzrost 175cm i 65kg wagi.

Podopieczny jest po lekkim wylewie, ma problemy z krążeniem oraz nadciśnieniem.Cierpi na astmę, infekcję skóry oraz inkontynencję( nosi pampersy). Porusza się przy pomocy laski oraz balkonika ale ma do dyspozycji też wózek inwalidzki . Podopieczny przyjmuje dużo leków i trzeba bardzo pilnować właściwego rytmu ich przyjmowania. Noce przesypia spokojnie. Do podopiecznego przychodzi rano i wieczorem opieka medyczna i pomaga mu w higienie ciała oraz pielęgnacji skóry w miejscach zainfekowanych.

Obowiązki:

-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjentów

-codzienna toaleta

- pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)

- czuwanie nad bezpieczeństwem chorych

- rozmowy, spacery,oglądanie TV.

- robienie zakupów

Wymagania:

-dobra znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność na okres 2mc

-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.

Informacje dodatkowe:

-podopieczni mieszkają w domku jednorodzinnym z ogrodem ( mają małego pieska)

- dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem z internetem

- opiekunka ma do dyspozycji auto

- czas wolny do ustalenia z rodziną.

-Z podopiecznymi można chodzić na krótkie spacery, chętnie grają w gry, dużo czytają a wieczorem ogląda TV.

- Opiekunka gotuje 3 razy w tygodniu, w pozostałe dni jedzenie przywozi karting

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Mapa KielceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - opieka w Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę IN7 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję