Magazynier [obsługa wózka widłowego] Zagnańsk

KONTAKT

Kielce - Dodane przez rekrutacja88 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Magazynier [obsługa wózka widłowego] Zagnańsk

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru nr 7852). Dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Zagnańsk k. Kielc

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego
- załadunek/rozładunek towarów
- kompletowanie zamówień

Kwalifikacje:
- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (mile widziane)
- gotowość do pracy 3-zmianowej
- zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym magazynie logistycznym
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

* oferta pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, odpowiadając na ofertę pracy.

Mapa KielceProfil założony 2 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magazynier [obsługa wózka widłowego] Zagnańsk

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę Enigma !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję