Lektor języka niemieckiego

KONTAKT

Kielce - Dodane przez orakowiecka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Lektor języka niemieckiego

W związku z organizacją nowego kursu języka niemieckiego dla osób chcących podjąć pracę w Niemczech na stanowisku elektryka poszukujemy:

Miejsce pracy: Kielce
Nr referencyjny: LEKTOR-KL/0116/KL

Obowiązki:

- prowadzenie kursu języka niemieckiego dla elektryków.

Wymagania:

- doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego;
- znajomości metodyki nauczania języków obcych;
- dyspozycyjność około 30 godzin tygodniowo (kurs będzie się odbywał po godzinie 17:00 5-6x w tygodniu);
- umiejętności motywowania do nauki;
- umiejętność realizacji zamierzonych celów szkoleniowych;
- dynamizm i zapał do pracy.

Oferujemy:

- pracę około 30h tygodniowo;
- możliwość stałej współpracy;
- wynagrodzenie oraz forma współpracy do uzgodnienia;
- materiały szkoleniowe oraz program nauczania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6725203
Nr certyfikatu: 6577

Mapa KielceProfil założony 5 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Lektor języka niemieckiego

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję