Kierownik marketu budowlanego

KONTAKT

Kielce - Dodane przez praca13 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik marketu budowlanego

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. rozpoczyna rekrutację na stanowisko: KIEROWNIK MARKETU BUDOWLANEGO

Zakres obowiązków:
Realizacja obrotów na wyznaczonym poziomie
Koordynowanie pracy podległych pracowników
Zadania administracyjne i logistyczne związane z bieżącym działaniem marketu
Raportowanie do centrali
Reprezentowanie firmy wobec dostawców i kontrahentów
Organizacja i odpowiedzialność za całość funkcjonowania marketu

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Posiadanie kompetencji managerskich
Umiejętność przeprowadzania trudnych rozmów i rozwiązywania konfliktów
Operatywność, kreatywność, zaangażowanie
Umiejętność budowania autorytetu
Mobilność, gotowość do podjęcia szkolenia wyjazdowego oraz pracy w delegacjach (firma zapewnia mieszkanie do dyspozycji)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: praca@ merkurymarket.pl W tytule wiadomości proszę o podanie nazwy stanowiska.

Mapa KielceProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik marketu budowlanego

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę AGD Kielce !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję