Kelnerka do pracy w Niemczech- Feldberg

KONTAKT

Kielce - Dodane przez pracahotel24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kelnerka do pracy w Niemczech- Feldberg

OPIS STANOWISKA
Na zlecenie naszego klienta (hotel rodzinny 4* w Feldberg ) aktualnie poszukujemy kelnerki.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w zawodzie
- dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontakt z gośćmi

Nasza oferta:

-umowa o prace bezpośrednio z hotelem
-praca w pełnym wymiarze godzin / 6 dni w tygodniu po 8 godz.
-możliwość długotrwałej współpracy
-zarobek wynosi około 950 netto
-gwarantujemy bezplatne wyżywienie i zakwaterowanie
-pomoc przy załatwieniu wszystkich pozostałych formalności
-polskiego koordynatora na miejscu
Serdecznie zapraszamy do przesylania CV.

+48 570 398 301

Z góry dziękujemy, ze Państwo zaufali naszej firmie.

PRACA-HOTEL
Vitenhofweg 5 79653 Lenzkirch
+48 570398301

ww.praca-hotel.pl

Mapa KielceProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kelnerka do pracy w Niemczech- Feldberg

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę IN7 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję