Język Niemiecki - Kursy - MKEJ Szkoła Językowa -

KONTAKT

Kielce - Dodane przez Centrum Międzynarodowej Certyfikacji i Nauczania 25 Języków Obcych --- MKEJ --- www.mkej.pl --- Kielce (firma) -

Język Niemiecki - Kursy - MKEJ Szkoła Językowa -

Pełna treść ogłoszenia Język Niemiecki - Kursy - MKEJ Szkoła Językowa -

Profesjonalny ośrodek nauki języka niemieckiego z bogatym doświadczeniem i dużą praktyką.


Szybki kontakt - tel. 604 871 194


MKEJ - wielokrotnie potwierdzona wysoka jakość usług.

MKEJ - firma szkoleniowa o uznanej marce w Europie.


W dowód uznania dla wysokiej jakości świadczonych przez nas usług przyznano naszej firmie status centrum egzaminacyjnego i prawo do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych z języka niemieckiego - The European Language Certificates TELC oraz ETS Global egzaminy WiDaF z zakresu języka niemieckiego w środowisku pracy.

Nasi kursanci mają dotychczas 100% zdawalności.

Dzięki zdanemu egzaminowi otrzymują Państwo międzynarodowy certyfikat, który jest znany, uznawany przez pracodawców i uczelnie niemal w całej Europie. Warto go mieć !
Profesjonalna kadra lektorska.

Zajęcia u nas prowadzą wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy Polacy i native speakers. W gronie lektorów są również międzynarodowi egzaminatorzy.Skuteczna metodyka. Praktyczne i ciekawe lekcje.

Lektorzy prowadzą lekcje
-> umiejętnie
-> dynamicznie
-> ciekawie
-> efektywnie
Stosują sprawdzone, nowoczesne i skuteczne metody nauczania.OPIS:
KURSY STANDARDOWE - kursy praktyczne, efektywne, ciekawe

Nauka odbywa się na 5 poziomach zaawansowania, w małych grupach od 6 do 12 osób. Zajęcia na jednym poziomie trwają od października do czerwca i obejmują dwa semestry - każdy po 54 lekcje, czyli łącznie 108 lekcji.

Przy tworzeniu grup bierzemy pod uwagę, oprócz poziomu zaawansowania także Państwa dyspozycyjność. W ciągu tygodnia są dwa spotkania po 2 lekcje ( 40 minutowe ) lub jedno spotkanie po 3 lub 4 lekcje ( z przerwami na odpoczynek ).

Warto podkreślić, że cechą charakterystyczną naszych kursów, co wyróżnia je spośród innych oferowanych na rynku kursów języka niemieckiego jest - szczególny nacisk na szybkie postępy u słuchaczy w zakresie płynnego i poprawnego mówienia.

Osiągamy te postępy dzięki ( pakiet konwersacyjny ):

> wprowadzaniu aktywnych form nauki m.in. symulacji sytuacji z
codziennego życia

> rozszerzonym konwersacjom na zajęciach

> umiejętnym nauczaniu w oparciu o specjalnie opracowane i
dobrane materiały do nauki


Umiejętne, łatwo zrozumiałe dla wszystkich przekazywanie wiedzy przez lektorów MKEJ i stosowanie przez nich dobrze dobranych materiałów i środków dydaktycznych pozwalają naszym kursantom na skuteczną naukę również w zakresie gramatyki, poprawnego pisania, czytania i słuchania ze zrozumieniem.
Nasz sposób uczenia języka niemieckiego jest szczególnie skuteczny i zalecany dla tych osób, które chcą znać niemiecki aby:

--> pracować w Niemczech

--> nawiązywać i utrzymywać kontakty

--> być dobrym w kontaktach zawodowych

--> poradzić sobie w różnych sytuacjach życiowych
Dzięki naszym kursom poznacie Państwo taki język niemiecki, jakim się mówi w Niemczech na co dzień - z jego popularnymi powiedzeniami, kolokwializmami, mową potoczną a nawet z elementami młodzieżowego żargonu. Poznają Państwo również podstawowe różnice językowe - jakie występują w Austrii.

Zgodnie z Państwa prośbami, potrzebami dla podwyższenia praktyczności Kursów - podczas zajęć zostanie podanych i przećwiczonych mnóstwo niezbędnych zwrotów oraz, co bardzo docenili Nasi kursanci, część zajęć będzie poświęcona słownictwu i zagadnieniom związanym z pracą ( chyba, że grupa będzie chciała wykonywać dodatkowe zadania gramatyczne lub poćwiczyć komunikację językową bądź odpowiednie partie materiału - to cecha elastyczności naszego kursu ).

Tak więc doczekali się Państwo kursów praktycznych ( 2 kursy w 1 ).
KURS STANDARDOWY - kurs praktyczny, efektywny, ciekawy

semestralny: 54 lekcje, cena w czasie trwania promocji z rabatem wynosi 455 zł zamiast 505 zł
Zapraszamy do:

CENTRUM DOSKONALENIA J. NIEMIECKIEGO

CENTRUM KOREPETYCYJNEGO - program i terminy zajęć są dopasowywane do potrzeb klientów.

Organizujemy specjalne KURSY DO MATURY

Mapa KielceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Język Niemiecki - Kursy - MKEJ Szkoła Językowa - ,455 zł


Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kielce City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj