Doradca Energetyczny AMB ENERGIA! Pilnie zatrudnię! Wysokie Wynagrodzenie!

KONTAKT

Kielce - Dodane przez m.surman1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Energetyczny AMB ENERGIA! Pilnie zatrudnię! Wysokie Wynagrodzenie!

AMB Energia Sprzedaż Sp. z o.o.

Spółka oferuje konkurencyjne taryfy energii elektrycznej dla firm oraz najwyższą jakość obsługi niedostępną w dużych zakładach energetycznych. Działa w oparciu o strategiczne partnerstwo i koncesję RWE jedną z największych firm energetycznych w Europie.

OPIS STANOWISKA:

-Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm.
-Budowanie relacji z klientami biznesowymi.
-Prowadzenie negocjacji handlowych.
-Realizowanie wyznaczonych celów.

WYMAGANIA:

-Doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi.
-Dobra znajomość obsługi komputera MS Office (MS Word, Excel).
-Samodzielność, kreatywność i chęć podnoszenia kwalifikacji.
-Wysoka kultura osobista.
-Komunikatywność.
-Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

OFERUJEMY:

-Umowę o współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,umowy zlecenie lub umowy o pracę(po okresie próbnym)
-Stała podstawa wynagrodzenia po okresie próbnym (3 miesiące) oraz prywatna opieka medyczna
-Narzędzia niezbędne do pracy tj: samochód, paliwo, telefon, tablet(po okresie próbnym)
-Wsparcie infolinii w umawianiu spotkań handlowych
-Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
-Pakiet szkoleń.
-Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) w tytule wpisując doradca/nazwa miasta.

Mapa KielceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Energetyczny AMB ENERGIA! Pilnie zatrudnię! Wysokie Wynagrodzenie!

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję