Akumulatory ENELOOP Panasonic AAA: 800mAh 950mAh AA: 2000mAh 2550mAh

KONTAKT

Kielce - Dodane przez biuro184 (osoba prywatna) -

Akumulatory ENELOOP Panasonic AAA: 800mAh 950mAh AA: 2000mAh 2550mAh

Pełna treść ogłoszenia Akumulatory ENELOOP Panasonic AAA: 800mAh 950mAh AA: 2000mAh 2550mAh

AAA:
800mAh - 6,50zł/szt.
950mAh - 12,50zł/szt.

AA:
2000mAh - 8,50zł/szt.
2550mAh - 13,50zł/szt.

Posiadamy również Ładowarki dedykowane do w/w Akumulatorków.

Punkt Handlowy: MULTI SCAN 25-557 Kielce ul Turystyczna 20 lok.13 tel. 41 330 81 24

Eneloop to nowa generacja akumulatorków, z których można korzystać równie łatwo, jak z tradycyjnych baterii, a następnie ponownie naładować. Eneloop to nowe akumulatorki, który mogą zmienić twój styl życia.

Eneloop to ekologiczne akumulatory nowej generacji, popularne w ponad 60 krajach na całym świecie, proponują zmianę stylu życia i ponowne wykorzystywanie zamiast wyrzucania. Zmień przyszłość naszego środowiska, zmieniając swoje baterie.

Korzyści ekonomiczne

Mimo że koszt początkowy akumulatorów jest wysoki, inwestycja w technologię eneloop zwraca się zaledwie po kilku cyklach ładowania, a zysk w długim okresie jest bardzo duży.
Akumulatory eneloop można ładować aż do 2100 razy.

Akumulatory eneloop są sprzedawane wstępnie naładowane i są gotowe do natychmiastowego użycia po zakupie. Nie ma potrzeby ładować ich przed użyciem.

Niski współczynnik samoczynnego rozładowania

Podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop firmy Panasonic sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku nawet przez 5 lat.


Możliwość przetworzenia i ekologiczność

Szacuje się, że w zeszłym roku wyrzucono ponad 40 miliardów tradycyjnych baterii. Akumulatory eneloop to synonim energii odnawialnej można je ładować nawet 2100 razy! Użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

Akumulator o stabilnym poziomie napięcia

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Wiele urządzeń wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny bardzo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić znacznie więcej zdjęć.

Akumulatory eneloop charakteryzują się doskonałą wydajnością przy temperaturze 0C i można ich używać nawet w temperaturze -20C.

Akumulator eneloop jest w stanie utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania nawet w temperaturze 20C. Czas pracy będzie krótszy niż w przypadku temperatury pokojowej.


Ładowanie w łatwy sposób

Do ładowania akumulatorków eneloop można oczywiście używać wszystkich ładowarek, które przeznaczone są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

Kupujesz od Legalnie działającej Firmy
Do każdej transakcji otrzymujesz Dokument zakupu (Fakturę VAT lub Paragon Fiskalny)
Wszystkie sprzedawane przedmioty są nowe i posiadają Pełną Gwarancję!

Mapa KielceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Akumulatory ENELOOP Panasonic AAA: 800mAh 950mAh AA: 2000mAh 2550mAh ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę AGD Kielce !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę Biurex Kielce !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kielce City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj