* POKOJÓWKA * HOTEL NIEMCY

KONTAKT

Kielce - Dodane przez pracahotel24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia * POKOJÓWKA * HOTEL NIEMCY

OPIS STANOWISKA

Na zlecenie naszego klienta (Hotel 4) aktualnie poszukujemy
pokojówki.

- Hotel 4* w pieknym szwarcwaldzie (w okolicach Freiburga)
- praca w pełnym wymiarze godzin / 6 dni w tygodniu po 8 godz.
(Przez pierwsze 6 miesięcy a później po 5 dni w tygodniu za ta sama
stawkę).
- sprzątanie pokoi zgodnie z wyznaczonymi standardami
- utrzymywanie czystości powierzchni publicznych

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie zawodowe w tym kierunku
- znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontaktu

Nasza oferta:

-umowa o prace bezpośrednio z hotelem
-możliwość długotrwałej współpracy
-bardzo dobre zarobki (około 950 netto)
-wyżywienie i zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
-pomoc przy załatwieniu wszystkich pozostałych formalności
-polskiego koordynatora na miejscu

Serdecznie zapraszamy do przesylania CV.

+48 570 398 301

Z góry dziękujemy, ze Państwo zaufali naszej firmie.

PRACA-HOTEL
Vitenhofweg 5 79653 Lenzkirch

Mapa KielceProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - * POKOJÓWKA * HOTEL NIEMCY

Polecane, ciekawe strony z Kielc. Prowadzisz serwis o Kielcach lub zwiazany z Kielce - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Sosnowa Dolina !Zobacz stronę Biurex Kielce !Zobacz stronę IN7 !Zobacz stronę Enigma !Zobacz stronę AGD Kielce !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kielce City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kielc: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Radom ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję